» windy hydrauliczne 
windy hydrauliczne

 

 

Przedsiębiorstwo TRAMP od początku swojej działalności (1989r.) przyjmuje wszelkie wyzwania, jakie stawia wolny rynek. Współpracujemy z solidnymi dostawcami rozwiązań z branży transportowej co daje nam możliwość dostosowania standardów naszych usług do wymogów Unii Europejskiej.


Platformy załadowcze (windy hydrauliczne) są często spotykanym wyposażeniem samochodów użytkowych wyposażonych w zabudowy skrzyniowe, kontenerowe i chłodnicze. Ułatwiają i przyspieszają za i wyładunek towarów w miejscach nie wyposażonych w rampy. Szczególnie przydatne są w dystrybucji i dostawach dużych ilości towarów na paletach gdzie z pomocą ręcznych wózków widłowych nawet jednoosobowa obsługa pojazdu szybko może poradzić sobie z za- i wyładunkiem towaru.


Winda jako urządzenie dźwigowe podlega dozorowi UDT (Urząd Dozoru Technicznego). Tylko pełna dokumentacja oraz regularne przeglądy konserwacyjne dają pewność właścicielom firm i kierownikom transportu, że urządzenie jest sprawna i bezpieczna dla personelu obsługującego. Dlatego nasza firma na podstawie uprawnień wydanych przez UDT oraz dzięki wieloletnim doświadczeniu wraz z wykwalifikowanym personelem jest w stanie zapewnić prawidłowe działanie Państwa wind.


Serwisujemy oraz konserwujemy urządzenia dźwignicowe zamontowane na samochodach ciężarowych i dostawczych jak żurawie przenośne potocznie zwane "HDS", platformy załadowcze i zwyżki. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji wyżej wymienionych urządzeń do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego.


Posiadamy autoryzacje takich producentów jak: BAR, DHOLLANDIA, AMA, ZEPRO, DAUTEL, MBB LIFTSYSTEMS, ANTEO, BEHRENS, PALFINGER, HMF. Prowadzimy także naprawy innych marek mniej znanych: - Mariba, TEHA, MIC, HYDRIS, INTERHYDRAULIC, SORENSEN jak i każdej innej windy czy żurawia, także windy do przewozu osób niepełnosprawnych.